Ciepły urok naturalnego drewna sprawia, że nasze drzwi drewniane wewnętrzne są wyborem niezawodnym dla tych, którzy cenią sobie tradycję i elegancję. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają nie tylko estetykę, ale także trwałość i niezawodność na lata. Drewno to materiał, który nigdy nie wychodzi z mody, oferując nie tylko estetykę, ale także trwałość i doskonałą izolację akustyczną.

Co nas wyróżnia?

  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie, pomagając dobrać drzwi, które idealnie odpowiadają jego stylowi i potrzebom.
  • Precyzyjne pomiary są w tej sytuacji niezbędne, aby drzwi idealnie pasowały do otworu drzwiowego, dlatego wykonamy je przed montażem.
  • Nasz zespół, korzystający z nowoczesnych narzędzi, zadba również o szybki i fachowe wstawienie drzwi, gwarantując trwałość i ich niezawodność.

Dzięki latom doświadczenia w branży, możemy zapewnić usługi na topowym poziomie, co przekłada się na pełne zadowolenie klientów. Oferujemy szeroki wybór drzwi drewnianych wewnętrznych, dostępnych w różnych gatunkach drewna, kolorach i wykończeniach, które można idealnie dopasować do każdego wnętrza.

Zapraszamy do konsultacji – nasz ekspert jest do Twojej dyspozycji – tel. 602 172 572!

Drzwi drewniane wewnętrzne Warszawa

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie. Ponad 30 kolorów oklein do wyboru.

Montaż wewnętrznych drzwi drewnianych Warszawa

Drewniane drzwi należą do produktów wysokiej jakości, które odpowiednio zamontowane i użytkowane, są w stanie służyć w nienaruszonym stanie latami. Chcąc cieszyć się ich doskonałymi parametrami funkcjonalnymi i wizualnymi, warto jest zdecydować się na profesjonalną instalację. Powierzenie montażu drewnianych drzwi sprawdzonej ekipie fachowców daje szansę na wykorzystanie pełnego potencjału zakupionego produktu i uniknięcie niepotrzebnych zmartwień związanych np. z nierównym zawieszeniem drzwi bądź złym wymierzeniem otworów na ramę. W Agarcie oferujemy usługi montażu drewnianych drzwi wewnętrznych na terenie Warszawy i okolic na najwyższym poziomie.

Wewnętrzne drzwi drewniane Warszawa

Przy wyborze wewnętrznych drzwi drewnianych warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, takich jak ich styl, wykończenie, grubość oraz rodzaj użytego drewna.

Style drewnianych drzwi wahać mogą się od tradycyjnych, bardziej zdobionych po proste, minimalistyczne i mocno nowoczesne. Istnieje więc możliwość łatwego dopasowania ich do reszty wystroju wnętrz. Pokojowe drzwi drewniane mogą być olejowane, lakierowane bądź malowane. Sposób ich wykończenia wpływa na charakter wnętrz i łatwość pielęgnacji drzwi. Grubość drzwi ma wpływ na ich właściwości takie jak izolacja akustyczna. Im grubsze drzwi, tym mniej dźwięków będzie się przez nie przedostawać. Rodzaj drewna, które wykorzystane zostało przy wykonaniu drzwi stanowi bardzo ważną kwestię. Istnieje wiele gatunków drewna, które mogą być użyte do produkcji drzwi. Każdy z nich ma swoje własne cechy, do których należą twardość, wytrzymałość oraz faktura. Chcąc mieć bardzo trwałe drzwi, warto jest rozważyć wykorzystanie drewna świerkowego lub dębowego. Do trwałych surowców należą również drewna tropikalne takie jak mahoni i meranti. Twarde i wytrzymałe drewno będzie najodporniejsze na uszkodzenia. Do miększych, ale i łatwiejszych w obróbce drewien należy sosna, oraz jesion. Drewniane drzwi wewnętrzne wykonane z tych gatunków, będą lekkie i łatwiejsze w zdobieniu, ale i mniej odporne na ewentualne zadrapania. Każdy z tych gatunków drewna może być dobrym wyborem w zależności od budżetu oraz preferencji wizualnych oraz funkcjonalnych.

Drzwi wewnętrzne z drewna mogą posiadać różne systemy otwierania, mieć różne typu ościeżnic oraz elementy dodatkowe takie jak przeszklone fragmenty lub specjalne klamki. Do najczęstszych systemów otwierania drzwi należą wahadłowe i przesuwne. Wahadłowe drzwi otwierać mogą się do wnętrza pomieszczenia lub na zewnątrz, przesuwne drzwi natomiast są przesuwane równolegle do ściany, dzięki czemu zajmują bardzo małą przestrzeń. Drzwi pokojowe dostępne są w wersji z widoczną lub ukrytą ościeżnicę. Widoczna ościeżnica może stanowić zdobienie pomieszczenia, przekłuwa ona uwagę do drzwi i dodaje im charakteru. Drzwi wewnętrzne drewniane z ościeżnicą ukrytą, dobrze sprawdzą się w niedużych pomieszczeniach, w których chce się optycznie zwiększyć przestrzeń. Zamontowanie w drzwiach okien również wizualnie powiększa pomieszczenia, dzięki zwiększeniu dostępu do naturalnego światła.

Wybór drewnianych drzwi pokojowych jest ogromny. Jest to klasyczny surowiec, który od lat nie traci na swojej popularności. W naszym sklepie posiadamy wiele modeli drewnianych drzwi wewnętrznych od topowych producentów. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do kontaktu.

Inspiracje