Przywitaj swoich gości elegancko i stylowo dzięki naszym solidnym drzwiom zewnętrznym drewnianym. Ich ciepły wygląd, naturalne piękno drewna oraz solidna konstrukcja dodają uroku każdemu domowi.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – umów się na konsultację już teraz – tel. 602 172 572!

Co nas wyróżnia?

  • Ofertowane przez nas zewnętrzne drzwi drewniane wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zapewniając nie tylko estetyczny wygląd, ale także trwałość, odporność na warunki atmosferyczne i ochronę przed włamaniem.
  • Dostępne w różnych wzorach, kolorach i wykończeniach, doskonale komponują się z każdym stylem architektonicznym, dodając mu charakteru i wyjątkowości – jeśli wciąż się wahasz pomożemy ci z wyborem.
  • Profesjonalny zespół, korzystający z nowoczesnych narzędzi, zadba o dokładne pomiary oraz fachowy montaż, gwarantując trwałość i niezawodność wybranych drzwi.

Wieloletnie doświadczenie w branży mówi samo za siebie, mamy mnóstwo zadowolonych klientów oraz bogate portfolio. Oferujemy imponujący wybór gatunków drewna, kolorów i wykończeń, co pozwala na idealne dopasowanie drzwi do stylu Twojego domu.

Drzwi zewnętrzne drewniane Warszawa

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie. Ponad 30 kolorów oklein do wyboru.

Wzory szybk

Oferowane przez nas wzory szyb do drzwi, aluminium i drewna wyróżniają się wysoką estetyką wykonania, funkcjonalnością i dużą wytrzymałością.

Drzwi zewnętrzne drewniane Warszawa

Aspektami, które należy rozważyć podczas wyboru drewnianych drzwi wejściowych jest rodzaj użytego drewna, jego grubość, styl, wykończenie oraz systemy otwierania i przeciwwłamaniowe. Rodzaje drewna mogą różnić się między sobą przede wszystkim twardością. Wybór najtwardszych typów drewna takich jak świerkowe, dębowe lub mahoniowe, skutkować będzie największą trwałością drzwi. Miększe drewna takie jak sosnowe lub jesionowe będą mniej odporne na uszkodzenia, ale za to łatwiejsze w zdobieniu. Im grubsze drzwi zewnętrzne, tym lepszą izolację będą zapewniać. Wybór grubych zewnętrznych drzwi drewnianych będzie skutkować ich doskonałą izolacją dźwiękową oraz minimalizacją strat cieplnych.

Styl wejściowych drzwi drewnianych można z łatwością dopasować do reszty elementów elewacji oraz wystroju wnętrz. Na rynku dostępne są modele w stylu klasycznym, bogato zdobionym bądź modne, minimalistyczne zewnętrzne drzwi drewniane nowoczesne. Wykończenie drzwi stanowi ważny aspekt wizualny oraz funkcjonalny. Dobór koloru i typu klamek oraz elementów jakich jak przeszklenia, pozwala na idealne dopasowanie drzwi do indywidualnych oczekiwań klienta. Drzwi zewnętrzne drewniane z szybą są np. efektowne wizualnie i pozwalają na optyczne powiększenie pomieszczeń, dzięki ich rozjaśnieniu za pomocą naturalnego światła.

Sposób otwierania drzwi ma wpływ na komfort ich użytkowania oraz gospodarowanie przestrzenią. Drzwi otwierane do wewnątrz zajmują powierzchnie w przedpokoju, ale są też bardzo wygodne w codziennym korzystaniu, ponieważ ich otwieranie jest niezależne od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Otwieranie drzwi na zewnątrz pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni wewnątrz budynku, ale  może być utrudnione w przypadku dużych opadów śniegu lub zalegania lodu przed wejściem do budynku.

Instalacja systemu przeciwwłamaniowego skutkować będzie zwiększonym poziomem bezpieczeństwa. Jest to zalecane rozwiązanie, ze względu na komfort psychiczny mieszkańców.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli drewnianych drzwi wejściowych. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę produktów, które z pewnością spełnią zapotrzebowania szerokiego grona klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nią i kontaktu.

Inspiracje