Drzwi łazienkowe Warszawa

Drzwi łazienkowe stanowią ważny elementem wyposażenia łazienki. Ich wygląd może znacząco wpływać na jej wystrój, a parametry funkcjonalne na komfort użytkowania. Wybierając idealne drzwi łazienkowe należy skupić się więc zarówno na dopasowaniu ich stylistyki do wystroju wnętrz, jak i na charakteryzujących je cechach praktycznych.

Drzwi łazienkowe Warszawa

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie. Ponad 30 kolorów oklein do wyboru.

Montaż drzwi łazienkowych Warszawa

Drzwi łazienkowe powinny charakteryzować się wysokim poziomem szczelności, aby mogły zapewniać prywatność poprzez izolację akustyczną. Szczelne drzwi łazienkowe będą również chronić resztę mieszkania przed wilgocią, której duża ilość powstaje w tym pomieszczeniu. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane drzwi do łazienki są w stanie wyjść naprzeciw tym zapotrzebowaniom, ale tylko i wyłącznie kiedy zostaną prawidłowo zainstalowane. Profesjonalny montaż drzwi łazienkowych jest w stanie zagwarantować najlepsze wykorzystanie potencjału zakupionego produktu. Nasi pracownicy stanowią doświadczony zespół, który świadczy usługi montażu drzwi łazienkowych na terenie Warszawy oraz jej okolic na najwyższym poziomie.

Drzwi łazienkowe Warszawa

Drzwi łazienkowe występują w wielu rodzajach, które mogą różnić się miedzy sobą materiałem, z którego są wykonane, sposobem otwierania oraz konstrukcją.

Materiały, z których wykonywane są przeważnie drzwi to drewno, szkło, metal i PVC. Drewniane drzwi do łazienki stanowią najczęstszy wybór. Są one wytrzymałe, odporne na wilgoć, maja dobre parametry izolacyjne i elegancki, klasyczny wygląd. Drewniane drzwi muszą być regularnie konserwowane aby mogły służyć latami, odpowiednio zadbane, są w stanie być ozdobą domu przez bardzo długi czas. Szklane drzwi łazienkowe stanowią modny wybór, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Są one wytrzymałe, łatwe w pielęgnacji i nie wchłaniają wody. W przypadku szklanych drzwi należy uważać na małe dzieci, najlepiej wybrać model z hartowanego szkła. Wykorzystanie metalu w drzwiach łazienkowych zapewnia im bardzo wysoki stopień wytrzymałości oraz nowoczesny wygląd. Wybierając metal, z którego są wykonane, warto zwrócić wagę na jego podatność na korozję, na którą narażone są drzwi łazienkowe. Drzwi łazienkowe PVC to rozwiązanie o atrakcyjnej cenie i dobrych parametrach funkcjonalnych Należy pamiętać, że plastik jest jednak nieco mniej trwały od wcześniej omówionych materiałów. Drewno, metal oraz plastik mogą występować w różnych kolorach. Najpopularniejszy wybór stanowią białe drzwi łazienkowe, mogą one również być dopasowane kolorystycznie do innych drzwi w mieszkaniu.

Łazienkowe drzwi wewnętrzne mogą otwierać się w różny sposób. Systemy otwierania, które stosowane są w stolarce łazienkowej to wahadłowy, przesuwny oraz składany. Najczęściej wybierane są drzwi wahadłowe, które otwierać można do wewnątrz lub na zewnątrz łazienki. Przesuwne oraz składane drzwi to rozwiązania, które pozwalają na efektywne zaoszczędzenie przestrzeni.

Wybierając drzwi do łazienki można zdecydować się na model z widoczną lub ukrytą ościeżnicą. Ze względu na częste nieduże rozmiary łazienek, popularnym wyborem jest ościeżnica ukryta w ścianie. Drzwi łazienkowe z ukrytą ościeżnicą optycznie powiększają przestrzeń pomieszczenia.

Jak widać, zakres możliwości związanych z doborem drzwi do łazienki jest bardzo szeroki. W naszej ofercie posiadamy wiele modeli, które z łatwością można dopasować do indywidualnych preferencji klienta.

Inspiracje