Rozglądając się za idealnym rozwiązaniem okiennym do swojego mieszkania, klienci coraz częściej napotykają na swojej drodze oferty okien aluminiowych. Stolarka aluminiowa była dotychczas kojarzona głównie z sektorem usługowym, a same okna aluminiowe najczęściej spotykało się w biurowcach, galeriach handlowych, muzeach, bankach i innych tego typu instytucjach. Obecnie, okna z aluminium coraz częściej wybierane są do domów mieszkalnych. Na wzrost ich popularności oraz poszerzenie rynku, wpływ mają ich świetne parametry techniczne oraz estetyczne.

Montaż okien aluminiowych Warszawa

Cechami okien aluminiowych, które najmocniej ugruntowały ich pozycję, są wytrzymałość, możliwość tworzenia wielkogabarytowych konstrukcji okiennych oraz duża dowolność w doborze kolorów oraz faktur ram. Okna aluminiowe kojarzone są z umiejętnością utrzymywania w ryzach bardzo dużych okien. Ich stabilność jest jednak zależna nie tylko od materiału ramy, ale i prawidłowego ich montażu. Aby móc w pełni wykorzystać potencjał produktu, montażem okien aluminiowych powinny zajmować się doświadczeni fachowcy. Agart tworzony jest przez zespół profesjonalistów, którzy w dziedzinie montażu okien aluminiowych na terenie Warszawy i okolic, świadczą usługi na najwyższym poziomie.

okna aluminiowe Warszawa
Montaż okna aluminiowe warszawa

Okna aluminiowe Warszawa

Jak już zostało wcześniej napomknięte, stolarka aluminiowa cechuje się wyjątkową wytrzymałością. Okna aluminiowe są odporne za czynniki atmosferyczne takie jak wiatr, wilgoć oraz wahania temperatur. Aluminium, z którego są wykonane, jest metalem, który nie ulega korozji. Oznacza to, że rdza nie będzie stanowić problemu dla właścicieli okien aluminiowych.

Okienne profile aluminiowe mają doskonałe właściwości izolacyjne. Nowoczesne technologie pozwoliły na odczarowanie „zimnego” obrazu aluminium. Izolacja termiczna oraz akustyczna okien aluminiowych jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu stolarka aluminiowa, w pełni zasłużenie, uchodzi za energooszczędną. Klientów, dla których ważną kwestię stanowią ekologiczne rozwiązania budowlane, z pewnością ucieszy możliwość stuprocentowego recyklingu aluminiowych ram okiennych.

Wytrzymałość stolarki aluminiowej związana jest również z możliwością utrzymywania przez nie wielkoformatowych konstrukcji okiennych. Nowoczesne trendy w budownictwie stawiają na duże, jasne przestrzenie z dużą ilością przeszkleń. Aluminium to materiał bardzo sztywny, który jest w stanie stabilizować bardzo duże okna i tym samym wpisuje się idealnie w najnowocześniejsze style architektoniczne.

Kolejną zaletę okien aluminiowych stanowi brak wymogów konserwacyjnych, które konieczne są przykładowo w przypadku okien drewnianych.

Okna z aluminium są nie tylko funkcjonalne, ale i atrakcyjne pod kątem wizualnym. Dzięki dużej gamie kolorów oraz faktur, profile okien aluminiowych można z łatwością dopasować zarówno do zewnętrznej elewacji i innych elementów stolarki, jak i do wystroju pomieszczeń. Okna aluminiowe mogą występować również w formie ram okiennych  z mieszanych materiałów np. aluminiowo drewnianych lub być pokryte różnymi rodzajami okleiny.

 

Cena okien aluminiowych zależna jest od wielości ram oraz zastosowanych systemów technicznych i wizualnych. Polecamy zapoznanie się z pełną ofertą stolarki aluminiowej naszego sklepu i zachęcamy do kontaktu. Stanowimy pewny wybór w kwestii doboru oraz montażu okien aluminiowych na terenie Warszawy.

Zobacz inne nasze oferty:

– okna PCV – okna drewniane – okna drewniano aluminiowe – okna balkonowe – okna tarasowe – okna Warszawa –