Wybierz niezawodność i nowoczesny design z naszymi ekskluzywnymi oknami aluminiowymi. Okna aluminiowe charakteryzują się smukłymi profilami, które pozwalają na większe przeszklenia, wpuszczając więcej naturalnego światła do wnętrza.

Jak działamy?

  • Dokonujemy precyzyjnych pomiarów, aby mieć pewność, że wybrane okna idealnie pasują do otworów w Twoim domu.
  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie, pomagając dobrać okna, które najlepiej spełnią jego oczekiwania.
  • Doświadczony zespół z najlepszymi narzędziami, zapewnia szybki i fachowe wstawianie okien z dbałością o szczegóły.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zaspokajając potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź naszą ofertę okien aluminiowych i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa – zadzwoń teraz, aby dowiedzieć się więcej – tel. 602 172 572!

Kolorystyka okien aluminiowych

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie. Ponad 30 kolorów oklein do wyboru.
okna aluminiowe warszawa

Klamki

Oferowane przez nas klamki do okien z PVC, aluminium i drewna wyróżniają się wysoką estetyką wykonania, funkcjonalnością i dużą wytrzymałością. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym dają możliwość idealnego dopasowania zarówno do koloru okien, drzwi jak i kolorystyki budynku.

Okna aluminiowe Warszawa

Jak już zostało wcześniej napomknięte, stolarka aluminiowa cechuje się wyjątkową wytrzymałością. Okna aluminiowe są odporne za czynniki atmosferyczne takie jak wiatr, wilgoć oraz wahania temperatur. Aluminium, z którego są wykonane, jest metalem, który nie ulega korozji. Oznacza to, że rdza nie będzie stanowić problemu dla właścicieli okien aluminiowych.

Okienne profile aluminiowe mają doskonałe właściwości izolacyjne. Nowoczesne technologie pozwoliły na odczarowanie „zimnego” obrazu aluminium. Izolacja termiczna oraz akustyczna okien aluminiowych jest na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu stolarka aluminiowa, w pełni zasłużenie, uchodzi za energooszczędną. Klientów, dla których ważną kwestię stanowią ekologiczne rozwiązania budowlane, z pewnością ucieszy możliwość stuprocentowego recyklingu aluminiowych ram okiennych.

Wytrzymałość stolarki aluminiowej związana jest również z możliwością utrzymywania przez nie wielkoformatowych konstrukcji okiennych. Nowoczesne trendy w budownictwie stawiają na duże, jasne przestrzenie z dużą ilością przeszkleń. Aluminium to materiał bardzo sztywny, który jest w stanie stabilizować bardzo duże okna i tym samym wpisuje się idealnie w najnowocześniejsze style architektoniczne.

Kolejną zaletę okien aluminiowych stanowi brak wymogów konserwacyjnych, które konieczne są przykładowo w przypadku okien drewnianych.

Okna z aluminium są nie tylko funkcjonalne, ale i atrakcyjne pod kątem wizualnym. Dzięki dużej gamie kolorów oraz faktur, profile okien aluminiowych można z łatwością dopasować zarówno do zewnętrznej elewacji i innych elementów stolarki, jak i do wystroju pomieszczeń. Okna aluminiowe mogą występować również w formie ram okiennych  z mieszanych materiałów np. aluminiowo drewnianych lub być pokryte różnymi rodzajami okleiny.

Cena okien aluminiowych zależna jest od wielości ram oraz zastosowanych systemów technicznych i wizualnych. Polecamy zapoznanie się z pełną ofertą stolarki aluminiowej naszego sklepu i zachęcamy do kontaktu. Stanowimy pewny wybór w kwestii doboru oraz montażu okien aluminiowych na terenie Warszawy.

Sprawdź również:

okna PCV | okna drewnianeokna drewniano-aluminiowe | okna balkonowe | okna tarasowe

Inspiracje