W dzisiejszych czasach drzwi wewnętrzne można uznać za kolejny designerski mebel w Twoim domu. Klasyczne, nowoczesne, malowane, fornirowane, pełne, przeszklone, ukryte w ścianie, przesuwne, łamane, wahadłowe…

Wybór tak duży, a decyzja tak ciężka.

Cały asortyment dostępny jest w naszym salonie, w dodatku z profesjonalnym doradcą i wsparciem technicznym. Posiadamy w ofercie drzwi takich znanych producentów, takich jak Porta, DRE, Erkado. Współpracę nawiązaliśmy także z doświadczonym producentem drzwi nietypowych, nowoczesnych i prestiżowych. Dlatego jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdą Państwa potrzebę i wizję.

Drzwi ERKADO to przede wszystkim bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Skrzydła z pełnego mdf-u, szyba mleczna i opcjonalnie szyba bezpieczna, wysoka jakość oklein, a także kilka ciekawych modeli w wersji lakierowanej. Katalog ESCATO

Jak wybrać drzwi wewnętrzne?

Szeroka oferta produktowa sprawia, że wielu klientów zastanawia się, jak wybrać drzwi wewnętrzne aby w pełni spełniały one swoją rolę, a jednocześnie doskonale wkomponowały się do całego pomieszczenia. W celu dokonania odpowiedniego wyboru powinieneś odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Jednym z nich jest charakter wnętrza. W tym przypadku powinieneś dobrać drzwi w klasycznym lub nowoczesnym stylu. Równie ważna jest funkcjonalność, dlatego pamiętaj o kierunku otwierania. Wybór lewego bądź prawego skrzydła jest niezwykle istotna. Jednym z najważniejszych czynników jest jednak rozmiar. W naszej ofercie znajdziesz zarówno najmniejsze rozmiary drzwi, jak i skrzydła o naprawdę dużej szerokości.

Drzwi wewnętrzne łazienkowe

W bogatej ofercie naszego sklepu znajdziesz również drzwi wewnętrzne łazienkowe. Ich odpowiedni dobór jest kluczowy ponieważ ma wpływ na wiele czynników. Jednym z nich jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza we wnętrzu pomieszczenia. Charakterystyczne okrągłe lub prostokątne otwory w dolnej części skrzydła pozwalają w odpowiedni sposób odprowadzić wilgoć z łazienki. Przy wyborze drzwi łazienkowych szczególnie ważny jest również ich rozmiar, gdyż prawo budowlane nakazuje, aby miały one przynajmniej 80 cm szerokości. Jeśli zatem szukasz drzwi wewnętrznych łazienkowych odwiedź nasz salon sprzedaży, w którym nasi fachowcy pomogą Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Drzwi wewnętrzne DRE to spora dawka rzeczy nietypowych; od kształtów przeszkleń po kolorystykę. Tu też znajdziemy drzwi pełne. Natomiast przeszklenia koliste, w łezkę, łukowe nadają drzwiom charakteru. DRE od niedawna produkuje też drzwi w okleinie na wysoki połysk. Trzeba przyznać, że wyglądają perfekcyjnie, a cena nie straszy. 

PORTA to przegląd klasyki w gładkiej lakierowanej bieli oraz duża paleta oklein drewnopodobnych. Sprawdzona jakość, różnorodność rozwiązań i dodatkowy katalog tańszych drzwi VERTE to coś co wyróżnia tego producenta. Katalog PORTA Katalog VERTE

Co jeszcze u nas? Ostatni hit wnętrz czyli drzwi z ukrytą ościeżnicą (można je malować farbą ścienną, tapetować), drzwi łamane, drzwi przesuwne naścienne i chowane w kasecie, rewersyjne, szklane.

Palety dostępnych kolorów są tak rozbudowane, że trafimy w każdy najbardziej wyrafinowany gust.

Również szeroki wybór akcesoriów, jak klamki, rozety czy osłonki na zawiasy pozwolą nam na zrealizowanie Państwa zamówień aż po najdrobniejszy szczegół.

Znajdź drzwi wewnętrzne do swojego mieszkania! Zapraszamy do kontaktu!