Wytrzymałe, solidne i bezkompromisowo bezpieczne – nasze drzwi stalowe zewnętrzne to gwarancja nie tylko estetyki, ale także bezpieczeństwa Twojego domu. Wykonane z wysokiej jakości stali, zapewniają solidną ochronę przed włamaniem, warunkami atmosferycznymi oraz hałasem. Dostępne w różnych wzorach i wykończeniach, doskonale komponują się z każdym stylem architektonicznym, dodając mu charakteru i wyjątkowości.

Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z profesjonalnego doradztwa, opartego na wieloletnim doświadczeniu – zadzwoń lub napisz
– tel. 602 172 572!

Co nas wyróżnia?

  • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, więc pomożemy ci z wyborem.
  • Nasze drzwi stalowe są wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, takie jak wielopunktowe zamknięcia, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
  • Oferujemy dokładne wykonanie pomiarów, aby mieć pewność, że produkt będzie pasował oraz profesjonalny montaż z wykorzystaniem najlepszych narzędzi.

Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom czy modernizujesz istniejącą nieruchomość, drzwi stalowe są doskonałym wyborem dla tych, którzy cenią sobie nie tylko wygodę, ale także bezpieczeństwo.

Drzwi zewnętrzne stalowe Warszawa

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie. Ponad 30 kolorów oklein do wyboru.

Wzory szybk

Oferowane przez nas wzory szyb do drzwi, aluminium i drewna wyróżniają się wysoką estetyką wykonania, funkcjonalnością i dużą wytrzymałością.

Drzwi stalowe zewnętrzne Warszawa

Do największych zalet zewnętrznych drzwi stalowych należy ich wytrzymałość. Metal, z którego są one wykonane jest twardy, odporny na uszkodzenia i wyginanie. Odporność stali na zniszczenie jest związana zarówno z mechanicznymi uszkodzeniami jak i powodowanymi przez warunki atmosferyczne. Ponadto, drzwi te mogą zostać wyposażone we wzmocnione ramy i zamki, które zapewniają dodatkową ochronę przed włamaniem.

Stalowe drzwi wejściowe są projektowane w sposób, który oferuje wysoki poziom izolacji termicznej oraz akustycznej. Izolacja termiczna minimalizuje straty ciepła i tym samym pozwala na oszczędności energetyczne. Wysokie parametry izolacji akustycznej zapewniają ciszę i spokój wewnątrz budynku.

Zewnętrzne drzwi stalowe dostępne są w różnych wariantach wizualnych. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy kolorów, wykończeń, styli i wzorów, które z łatwością można dopasować do reszty elementów elewacji oraz wyposażenia wnętrz.

Najczęściej stosowanymi elementami wykończenia są przeszklenia w drzwiach oraz różne warianty ościeżnic. Zamontowanie okien w stalowych drzwiach wejściowych pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni i rozjaśnienie wnętrza. Kupując drzwi wejściowe można zdecydować się na wariant z ościeżnicą stałą lub regulowaną. Drzwi zewnętrzne stalowe z ościeżnicą regulowaną mogą być zamontowane w ścianach o nieregularnej grubości co ułatwia ich dopasowanie do różnych typów konstrukcji budowlanych.

Drzwi stalowe mogą wymagać konserwacji polegającej na smarowaniu zamków oraz odmalowywaniu wymagających powierzchni, nie jest to jednak zabieg równie wymagający jak w przypadku drzwi drewnianych. Nie należy zaniechiwać pielęgnacji drzwi stalowych, tylko zadbany mechanizm jest w stanie zaoferować pełen komfort użytkowania.

W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele modeli drzwi zewnętrznych. Wszystkim klientom poszukujących prawdziwie solidnych rozwiązań stolarskich, polecamy zapoznanie się z naszą ofertą stalowych drzwi wejściowych.

Inspiracje