Zewnętrzne drzwi stalowe stanowią popularny wybór ze względu na swoje doskonałe parametry funkcjonalne oraz łatwy w personalizacji wygląd. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie trwałości, bezpieczeństwa i ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Zewnętrzne drzwi metalowe są ciekawym rozwiązaniem, które warto rozważyć podczas wybierania drzwi wejściowych.

Montaż stalowych drzwi zewnętrznych

Jak już zostało wcześniej wspomniane metalowe drzwi zewnętrzne powinny spełniać funkcje takie jak zapewnienie bezpieczeństwa oraz izolację termiczną i akustyczną. Są one również ważnym elementem estetycznym elewacji. Zlecenie usługi montażu drzwi wejściowych, profesjonalnej firmie, gwarantuje najlepsze wykorzystanie zamówionego produktu. Odpowiednio wykonana instalacja drzwi zabezpieczy dom przed włamaniami oraz zapewni najwyższy poziom szczelności drzwi wejściowych. W Agarcie oferujemy usługę montażu stalowych drzwi zewnętrznych na terenie Warszawy oraz okolic, na najwyższym poziomie.

Drzwi stalowe zewnętrzne Warszawa

Do największych zalet zewnętrznych drzwi stalowych należy ich wytrzymałość. Metal, z którego są one wykonane jest twardy, odporny na uszkodzenia i wyginanie. Odporność stali na zniszczenie jest związana zarówno z mechanicznymi uszkodzeniami jak i powodowanymi przez warunki atmosferyczne. Ponadto, drzwi te mogą zostać wyposażone we wzmocnione ramy i zamki, które zapewniają dodatkową ochronę przed włamaniem.

Stalowe drzwi wejściowe są projektowane w sposób, który oferuje wysoki poziom izolacji termicznej oraz akustycznej. Izolacja termiczna minimalizuje straty ciepła i tym samym pozwala na oszczędności energetyczne. Wysokie parametry izolacji akustycznej zapewniają ciszę i spokój wewnątrz budynku.

Zewnętrzne drzwi stalowe dostępne są w różnych wariantach wizualnych. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy kolorów, wykończeń, styli i wzorów, które z łatwością można dopasować do reszty elementów elewacji oraz wyposażenia wnętrz.

Najczęściej stosowanymi elementami wykończenia są przeszklenia w drzwiach oraz różne warianty ościeżnic. Zamontowanie okien w stalowych drzwiach wejściowych pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni i rozjaśnienie wnętrza. Kupując drzwi wejściowe można zdecydować się na wariant z ościeżnicą stałą lub regulowaną. Drzwi zewnętrzne stalowe z ościeżnicą regulowaną mogą być zamontowane w ścianach o nieregularnej grubości co ułatwia ich dopasowanie do różnych typów konstrukcji budowlanych.

Drzwi stalowe mogą wymagać konserwacji polegającej na smarowaniu zamków oraz odmalowywaniu wymagających powierzchni, nie jest to jednak zabieg równie wymagający jak w przypadku drzwi drewnianych. Nie należy zaniechiwać pielęgnacji drzwi stalowych, tylko zadbany mechanizm jest w stanie zaoferować pełen komfort użytkowania.

W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele modeli drzwi zewnętrznych. Wszystkim klientom poszukujących prawdziwie solidnych rozwiązań stolarskich, polecamy zapoznanie się z naszą ofertą stalowych drzwi wejściowych.