Okna drewniano-aluminiowe to połączenie naturalnego piękna drewna z nowoczesnością i wytrzymałością aluminium. Dzięki temu są one nie tylko estetyczne, ale także wyjątkowo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Jak działamy?

  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie, oferując fachowe doradztwo w wyborze okien, które najlepiej spełnią jego oczekiwania.
  • Dokonujemy precyzyjnych pomiarów, aby mieć pewność, że wybrane okna idealnie pasują do otworów, co jest kluczowe dla ich funkcjonalności i estetyki.
  • Nasi doświadczeni pracownicy, korzystający z nowoczesnych narzędzi, zapewnia szybki i fachowy montaż okien.

Zawsze świadczymy usługi na topowym poziomie, co przekłada się na pełne zadowolenie naszych klientów. Oferujemy szeroki wybór okien drewniano-aluminiowych, dostępnych w różnych stylach i wykończeniach, które idealnie wpasują się w architekturę Twojego domu.

Wybierz idealne okna drewniano-aluminiowe dla swojego domu – skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów – tel. 602 172 572!

Kolorystyka okien drewniano-aluminiowych

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie. Ponad 30 kolorów oklein do wyboru.
okna drewniano aluminiowe warszawa

Klamki

Oferowane przez nas klamki do okien z PVC, aluminium i drewna wyróżniają się wysoką estetyką wykonania, funkcjonalnością i dużą wytrzymałością. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym dają możliwość idealnego dopasowania zarówno do koloru okien, drzwi jak i kolorystyki budynku.

Okna drewniano aluminiowe Warszawa

Okna drewniano aluminiowe stanowią doskonały wybór, dla klientów zainteresowanych produktami o najwyższej jakości oraz eleganckim wyglądzie.

Wykorzystanie drewna w wewnętrznej części okien pozwala utrzymać ciepłą, naturalną atmosferę w pomieszczeniach. Rodzaj drewna można dopasować do innych elementów wystroju, aby okna stanowiły jego subtelne uzupełnienie. Drewniana rama posiada również bardzo dobre parametry izolacyjne, dzięki którym nie trzeba przejmować się stratami ciepła i niepożądanymi odgłosami.

Aluminiowa część zewnętrzna, ma za zadanie ochronę okna przed szkodliwymi czynnikami mechanicznymi i atmosferycznymi takimi jak wiatr, wilgoć oraz wahania temperatur. Metal ten nie ulega korozji. Jest to najbardziej wytrzymały materiał, wykorzystywany w stolarce okiennej. Jego dużą zaletę stanowi brak specjalistycznych wymogów pielęgnacyjnych. Nie wymaga on regularnej konserwacji, która jest niezbędna w utrzymaniu drewnianych okien zewnętrznych. Aluminiowe ramy są również bardzo eleganckie i dzięki dużej gamie dostępnych kolorów i faktur, z łatwością można dopasować je do elewacji budynku.

Cena okien drewniano aluminiowych jest wyższa od innych, dostępnych na rynku rozwiązań okiennych, takich jak np. okna PVC. Jest to spowodowane wykorzystaniem w ich wykonaniu dwóch bardzo wartościowych surowców. Wybór okien drewniano aluminiowych powinno się traktować jako inwestycję na lata. Są one niezwykle trwałe oraz posiadają właściwości energooszczędne. Cechy te pozwalają uniknąć późniejszych kosztów związanych z naprawą, konserwacją oraz przedwczesną wymianą okien.

Sprawdź również:

okna PCV | okna drewniane | okna aluminiowe  | okna balkonowe | okna tarasowe

Inspiracje