Okna PCV od wielu lat królują w polskich domach i mieszkaniach. I nie jest to zaskoczeniem, ponieważ jest to produkt łączący atrakcyjną cenę i wysoką jakość. Okna PCV prezentują się po prostu dobrze niemal w każdym stylu architektonicznym oraz niezależnie od charakteru wnętrza budynku. Tego rodzaju okna wyróżniają się również odpornością na warunki atmosferyczne i utratę ciepła. Ponadto są one wygodne w użytkowaniu gdyż nie wymagają konserwacji oraz łatwo utrzymać je w idealnym stanie. W ofercie naszego sklepu posiadamy okna PCV firmy Drutex z linii takich jak Iglo, Iglo Light, Iglo Energy i Iglo Energy Classic.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jeśli chcesz kupić okna PCV w wyjątkowo korzystnych cenach, zachęcamy do wizyty w naszym salonie. Nasi fachowcy pomogą wybrać Ci odpowiedni produkt. Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie w branży i zależy nam na zadowoleniu klienta, dlatego zawsze szykujemy dla niego produkt szyty na miarę. Możemy również pochwalić się tytułem profesjonalnego doradcy klienta, który otrzymaliśmy podczas warsztatów prowadzonych przez Akademię Stolarki wykazując się wiedzą i umiejętnościami zawodowymi wobec komisji branżowej. Ponadto w naszym salonie znajdziesz również produkty niezbędne do kompleksowego montażu, takie jak między innymi parapety zewnętrzne i wewnętrzne czy rolety.

Pięciokomorowe Iglo 5 i Iglo 5 Classic​

https://www.drutex.pl/pl/produkty/iglo5.pdf

https://www.drutex.pl/pl/produkty/iglo5-classic.pdf

5-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A, o głębokości zabudowy 70 mm.

W standardzie wzmocnienie ramy i skrzydła – stalowe w kształcie „ceownika”. Możliwość zastosowania wzmocnienia pełnego w ościeżnicy. W przypadku wzmocnienia pełnego zaczepy antywyważeniowe przykręcone do stali. Okno wyposażone w system podwójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM dostępne w kolorach: czarnym, szarym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy.

Izolacyjność termiczna Uw = 0,95 W/(m2K)**Dla okna o wymiarach 1500 x 1500 mm, CSI Czechy.

Izolacyjność akustyczna Rw = 34-44 dB w zależności od zastosowanych pakietów szybowych.

Grubość szklenia do 40 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. Możliwość zastosowania pakietów o współczynniku Ug = 0,6 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

Okucia MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie, powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. Nowoczesne okucia twin-fit umożliwiające podwójny uchył okna za pomocą jednego ruchu klamki*. W zależności od wysokości okna** dla okien uchylno-rozwiernych.

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

Iglo Light

Okna Drutex PCV pięciokomorowe Iglo Light​ | Agart.net.pl

https://www.drutex.pl/pl/produkty/iglo-light.html

Autorski 5-komorowy profil ramy i skrzydła wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości zabudowy ramy i skrzydła 70 mm z węższym o 32%, ruchomym słupkiem z symetrycznie umieszczoną klamką aluminiową (złożenie ramy i skrzydła wynosi 108 mm, szerokość słupka ruchomego 112 mm). Duża ilość światła dziennego i modne przeszklenia, dzięki większej powierzchni szyb, w porównaniu do tradycyjnych profili.

Grubość szklenia do 40 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. Możliwość zastosowania pakietów o współczynniku Ug = 0,6 W/(m2K).

Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. Nowoczesne okucia twin-fit umożliwiające podwójny uchył okna za pomocą jednego ruchu klamki.

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym. W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

Siedmiokomorowe Iglo Energy i Iglo Energy Classic

https://www.drutex.pl/pl/produkty/iglo-energy.pdf

https://www.drutex.pl/pl/produkty/iglo-energy-classic.pdf

7-komorowe profile ramy i skrzydła wykonane wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm.

Maksymalna grubość szklenia wynosi 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.

MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach i opcjonalnie dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. Nowoczesne okucia twin-fit umożliwiające podwójny uchył okna za pomocą jednego ruchu klamki.

Uw = 0,6 W/(m2K)* ze wzmocnieniem z włókna szklanego dla szyby o współczynniku Ug = 0,3 W/(m2K) wypełnionych kryptonem Uw = 0,79W/(m2K)* ze wzmocnieniem stalowym i pakietem szybowym Ug = 0,5 W/(m2K).

Wzmocnienie ramy – stalowe pełne (zamknięte). Zaczepy antywyważeniowe przykręcone do stali. W przypadku skrzydła wzmocnienie w kształcie„ceownika”. Możliwość zastosowania wzmocnienia z włókna szklanego, co poprawia parametry termoizolacyjne okna.

Maksymalna grubość szklenia wynosi 48 mm. W standardzie pakiet szybowy4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3W/(m2K). Możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych,przeciwsłonecznych.

Okno wyposażone w system potrójnego uszczelnienia: zewnętrzne, wewnętrzne z EPDM i centralne ze spienionego EPDM. Uszczelki zewnętrzne i wewnętrzne dostępne są w kolorach: czarnym i szarym. W standardzie uszczelka wypełniająca dolny rowek okuciowy.

W standardzie ramka stalowa ocynkowana. Opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate dostępna w różnych opcjach kolorystycznych.

Rw = 35-46 dB (w zależności od zastosowanych pakietów szybowych).

System dostępny w 43 kolorach folii Renolit, na rdzeniu białym i brązowym.