Okna PCV czyli wytworzone przy użyciu syntetycznego materiału, którym jest polichlorek winylu, to nowoczesny, przystępny cenowo oraz praktyczny wybór. Okna plastikowe występują w wielu wzorach, rozmiarach oraz kolorach, a ponadto posiadają świetne praktyczne parametry, takie jak wysoka wytrzymałość, duża szczelność, minimalne wymogi konserwacyjne oraz niski koszt produkcji. Wyżej wymienione cechy sprawiają, że okna PCV stanowią bardzo często wybierany produkt, a stolarka okienna PCV wciąż się rozwija.

Montaż okien PCV Warszawa

Podczas podejmowania decyzji o zakupie okien, warto jest zastanowić się również nad kwestią ich montażu. Okna PCV stanowią bardzo dobry wybór zarówno pod kątem właściwości funkcjonalnych jak i wizualnych. Aby plastikowe okna mogły spełniać w pełni swoje zadanie, muszą być prawidłowo zainstalowane. Profesjonalny montaż okien PCV jest zalecany celem wykorzystania ich pełnego potencjału. W firmie Agart szczycimy się najwyższym poziomem świadczonych usług, lata doświadczenia w stolarce okiennej PCV oraz praca na najlepszym dostępnym sprzęcie, to nasz przepis na sukces. W dziedzinie montażu okien plastikowych na terenie Warszawy oraz jej okolic nie mamy sobie równych.

Okna PCV Warszawa

O tym, że okna PCV stanowią produkty bardzo wysokiej jakości, zostało już parokrotnie wspomniane. Charakterystyka plastikowych okien powinna zostać jednak rozwinięta, aby przed dokonaniem ostatecznych wyborów okiennych, klienci dysponowali pełną wiedzą na temat tego produktu.

Skrót PCV odnosi się do materiału, z którego wykonane są okna PCV. Jest to syntetyczny polimer o nazwie polichlorek winylu. Do częstych wytworów PCV należą okna oraz drzwi. Do głównych cech, które wpłynęły na szerokie zastosowanie tego materiału w stolarce okiennej należą: wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, termiczne oraz atmosferyczne, dobra izolacja cieplna oraz akustyczna, brak specyficznych wymogów konserwacyjno-pielęgnacyjnych oraz niski koszt wytwarzania.

Plastik, z którego wykonane są okna PCV jest materiałem, który ulegać może recyklingowi. Jest to ważna kwestia, która przekonać może, klientów zainteresowanych wyposażeniem dom w ekologicznym duchu.

Pod kątem wizualnym, okna plastikowe mogą występować w swojej standardowej formie lub być pokryte okleiną, która swoim wyglądem imituje inne materiały, np. drewno. W ofercie znajdują się modele w różnych kolorach. Możliwość dopasowania zarówno faktury jak i kolorystyki okien pozwala na ich dopasowanie do elewacji z zewnątrz oraz wystroju pomieszczeń od wewnątrz.

Okna z PCV posiadać mogą różne parametry, które wpływać będą na ich komfort użytkowania. Współczynnik przenikania ciepła oraz akustycznej należą do najważniejszych z nich. Wysoki poziom izolacji termicznej pozwoli na oszczędność energetyczną związaną z brakiem strat cieplnych zimą oraz nagrzewania się mieszkania latem. Izolacja akustyczna pozwoli natomiast na zachowanie ciszy w pomieszczeniach, nawet w głośnej okolicy. Dodatkową, ważną kwestię stanowi poziom zabezpieczenia okien. Istnieje możliwość zamontowania systemów antywłamaniowych.

W Agarcie posiadamy szeroką ofertę okien PCV oraz oferujemy montaż okien plastikowych na terenie Warszawy i jej okolic. Zapraszamy do jej prześledzenia i kontaktowania się z nami celem poznania większej ilości szczegółów oraz zasięgnięcia porad związanych ze stolarką okienną PCV