Rolety wewnętrzne to jeden z najpopularniejszych obecnie systemów przesłon okiennych, który charakteryzuje się wygodą, różnorodnością aranżacji oraz uniwersalnością, ponieważ pasują one do praktycznie każdego typu okna. Produkowane na wymiar indywidualnie do każdego okna są świetnie dopasowane i stanowią idealne wykończenie aranżacji każdego wnętrza. Nasz dostawca firma Aluplasti dba o ich jakość na każdym etapie produkcji.

Wyróżnić możemy klasyczne rolety materiałowe wolnowiszące bądź w kasecie; z prowadzeniem żyłkowym bądź z bardzo estetycznymi prowadnicami, dzięki której nie powstają prześwity pomiędzy roletą a ramą. Do wyboru mamy również różne klasy materiałów; od tych najbardziej klasycznych po całkowicie zaciemniające (podgumowane), a także takie z delikatną strukturą wzoru.

 

Kolejną coraz bardziej popularną opcją są rolety dzień-noc, które pozwalają na częściowe bądź całkowite przesłonięcie okna. Wykonane są z podwójnej warstwy materiału, którą można dowolnie regulować. Posiadają one dwa różne stopnie przepuszczalności światła: wysoki w pasach transparentnych (delikatna, lecz bardzo wytrzymała siateczka) oraz niski w pasach zaciemniających (tkanina w wybranym kolorze). Taki system pozwoli nie tylko osłonić pomieszczenie przed promieniami słonecznymi, ale także może zastąpić zasłony i firanki i posłużyć jako element dekoracyjny pomieszczenia.

Ostatnią możliwość stanowią rolety rzymskie; bardzo eleganckie i nowoczesne świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Są idealną alternatywą dla rolet zwijanych a nawet dla firan lub tradycyjnych zasłon.

Znajdź rolety wewnętrzne do swojego mieszkania! Zapraszamy do kontaktu