Drzwi zewnętrzne energooszczędne to inwestycja, która przynosi wymierne korzyści zarówno dla domowego budżetu, jak i dla środowiska. Te drzwi zapewniają doskonałą izolację termiczną, co pozwala na ograniczenie strat ciepła i utrzymanie stałej temperatury wewnątrz domu przez cały rok.

 

Wybierz idealne energooszczędne drzwi dla swojego domu – skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów – tel. 602 172 572!

Co nas wyróżnia?

  • Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego oferujemy indywidualne podejście i fachowe doradztwo, pomagając wybrać najlepsze rozwiązanie.
  • Dokonujemy precyzyjnych pomiarów, aby drzwi idealnie pasowały do Twojego otworu drzwiowego, niezależnie od jego wymiarów i kształtów.
  • Doświadczeni pracownicy wyposażeni w nowoczesne narzędzia, zadbają o profesjonalną i estetyczną instalację, gwarantując maksymalną efektywność energetyczną drzwi.

Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w branży, możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co przekłada się na pełne zadowolenie naszych klientów. Proponujemy wybór różnych stylów i wykończeń drzwi energooszczędnych, co pozwala na idealne dopasowanie ich do wyglądu Twojego domu.

Drzwi zewnętrzne energooszczędne Warszawa

Wybierz kolor, który pasuje do Ciebie. Ponad 30 kolorów oklein do wyboru.

Wzory szyb

Oferowane przez nas wzory szyb do drzwi, aluminium i drewna wyróżniają się wysoką estetyką wykonania, funkcjonalnością i dużą wytrzymałością.

Drzwi zewnętrzne energooszczędne

Wydajność energetyczna drzwi zewnętrznych energooszczędnych jest mierzona za pomocą współczynnika przenikania ciepła, który określany jest jako U-wartość. Im niższa wartość U, tym lepszy poziom izolacji termicznej. W przypadku drzwi energooszczędnych, których głównym założeniem jest minimalizacja strat cieplnych, U-wartość powinna wynosić poniżej 1,3 W/m²K.

Doskonała izolacyjność drzwi zewnętrznych energooszczędnych wynika z kilku czynników. Energooszczędne drzwi wejściowe są wykonywane z materiałów o niskim współczynniku przewodzenia ciepła. Do materiałów o takich cechach należy drewno, stal lub sztuczne tworzywa takie jak PVC. W przypadku drzwi drewnianych, zaleca się wybór typu drewna o niskiej przewodności cieplnej. Kolejnym elementem, który wpływa na izolację cieplną oraz akustyczną jest posiadanie przez energooszczędne drzwi zewnętrzne specjalnej konstrukcji, która minimalizuje utratę ciepła, za pomocą izolowania ram i skrzydeł drzwi. Dodatkowo, często jest ona uzupełniona o wypełnienie w postaci pianki poliuretanowej oraz uszczelki, które chronią przed przeciągami.

Korzyści związane z zakupem drzwi zewnętrznych energooszczędnych są liczne. Ograniczenie strat cieplnych oznacza niższe zużycie energii do ogrzewania i chłodzenia budynku. Zmniejszenie zużycia energii przekłada się natomiast na malejące rachunki. Dodatkowo, drzwi energooszczędne zwiększają komfort użytkowania pomieszczeń, ponieważ zapewniają doskonałą izolację akustyczną, a tym samym zapewniają wysoki poziom prywatności i ochronę przed przedostawaniem się dźwięków z zewnątrz.

Drzwi energooszczędne to dobry wybór dla klientów, którzy są zainteresowani zaoszczędzeniem na rachunkach za energię oraz chcą czynnie dbać o środowisko naturalne. W naszym sklepie posiadamy produkty, których parametry spełniają wymagane standardy energooszczędności i oferują elegancki wygląd. Polecamy zaznajomienie się z pełną ofertą energooszczędnych drzwi wejściowych, która dostępna jest na stronie naszego sklepu. 

Inspiracje