Podczas budowy lub remontu domu przychodzi czas na wybór drzwi zewnętrznych. I tu z pomocą przychodzi nasza firma oferująca drzwi wejściowe wyłącznie sprawdzonych producentów, takich jak Gerda czy Wikęd.

W ofercie mamy zatem drzwi stalowe o różnorakim wyposażeniu zależnie od potrzeb klienta. Drzwi płaskie, tłoczone, przeszklone, klasyczne czy nowoczesne to wszystko znajdziecie Państwo w naszej ofercie.

Profesjonalni doradcy pomogą natomiast dobrać odpowiednie wyposażenie, takie jak rodzaj szyby, klamki, pochwyty, zabezpieczenia antywłamaniowe czy rodzaj ościeżnicy.

Nasz katalog zawiera również drzwi o podwyższonej izolacyjności cieplnej dedykowane do domów energooszczędnych i pasywnych, a także drzwi o bardzo wysokiej izolacyjności akustycznej.

Ponadto nasza oferta obejmuje również drzwi wejściowe z PCV firmy DRUTEX. Nowoczesne, ciepłe, ze szczegółowo zaprojektowanymi panelami wypełniającymi. Idealnie dobrane kolorystycznie do okien staną się świetną wizytówką każdego domu.

Szeroki wybór asortymentu oraz profesjonalne doradztwo pozwolą nam usatysfakcjonować każdego klienta.

Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Wybór drzwi wejściowych nie jest prosty. Szeroki asortyment naszego sklepu sprawia jednak, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą wymarzone produkty. Jak dokonać odpowiedniego wyboru drzwi zewnętrznych? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zabezpieczenia, dzięki którym będziesz mógł czuć się w domu w pełni komfortowo. Zwróć również uwagę na ich parametry izolacji cieplnej i akustycznej. Dobrze dobrane drzwi sprawią, że ciepło nie będzie uciekało z wnętrza budynku, a hałasy z zewnątrz nie będą słyszalne. Równie istotny jest dobór materiału, z którego zostały wyprodukowane. Drzwi powinny komponować się ze stolarką okienną, aby wspólnie tworzyć jednolitą kompozycję. Nie zapomnij również o odpowiednim kierunku skrzydła.

Drzwi zewnętrzne lewe czy prawe?

Wygląd drzwi jest jednym z najważniejszych kryteriów, którym kierują się klienci. Niezwykle ważne są jednak również ich parametry techniczne, a w szczególności kierunek. Drzwi zewnętrzne lewe czy prawe to dla wielu osób niezrozumiała kwestia, dlatego wyjaśnimy, jak dokonać odpowiedniego wyboru, aby podczas montażu nie spotkała Cię niemiła niespodzianka. Ta trudna dla wielu sztuka jest jednak niezwykle prosta do wytłumaczenia. Jak zatem odróżnić kierunek drzwi? Stań przodem do nich w taki sposób, aby widzieć zawiasy. Ta strona, po której znajdują się zawiasy określa kierunek drzwi. Jeśli zatem znajdują się one po lewej stronie, skrzydło jest lewe, a gdy po prawej – prawe. To niezwykle ważna kwestia, dlatego zanim dokonasz wyboru produktu, koniecznie określ najpierw kierunek otwarcia.

Pomożemy wybrać odpowiednie drzwi wejściowe do domu. Zapraszamy do kontaktu!