Drzwi zewnętrzne to ważny element elewacji każdego budynku. Powinny one zapewniać bezpieczeństwo, być wizualną ozdobą domu i posiadać odpowiednie parametry funkcjonalne. Kupując drzwi wejściowe do domu, można wybierać z pośród wielu typów i modeli drzwi, które różnią się między sobą materiałem, kolorystyką, stylem oraz wykończeniem.

drzwi zewnętrzne warszawa

Montaż drzwi zewnętrznych Warszawa

Drzwi wejściowe do domu, pełnią ważne funkcje praktyczne związane z zapewnieniem bezpieczeństwa, izolacją cieplną oraz akustyczną. Stanowią one również ważny element estetyczny elewacji budynku oraz wnętrza domu. Profesjonalnie przeprowadzony montaż wejściowych drzwi zewnętrznych, jest kluczowy aby zagwarantować mieszkańcom pełen komfort użytkowania tego produktu. Fachowo wykonana instalacja drzwi, zapewni ich szczelność, zabezpieczenie domu przed włamaniami oraz równe zawieszenie. Nasz zespół składa się z doświadczonych i sumiennych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby zamówione drzwi zostały zamontowane sprawnie i dokładnie. Oferujemy usługę montażu drzwi zewnętrznych na ternie Warszawy oraz okolic.

Drzwi zewnętrzne Warszawa

Przy wyborze drzwi zewnętrznych warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Pierwszą kwestią, którą należy rozważyć jest materiał drzwi wejściowych. Drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z drewna, metalu, PVC lub różnych z kombinacji wcześniej wymienionych materiałów. Drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzuje klasyczny, estetyczny wygląd oraz bardzo dobre parametry izolacyjne. Drewno musi być jednak regularnie konserwowane aby mogło zachować swoje walory funkcjonalne i wizualne na lata. Metalami najczęściej wykorzystywanymi w stolarce zewnętrznej są aluminium i stal. Metalowe drzwi wejściowe są bardzo odporne na warunki atmosferyczne i ewentualne uszkodzenia mechaniczne i nie wymagają regularnej konserwacji. Drzwi wykonane z PVC czyli plastiku są rozwiązaniem o okazjonalnej cenie i niewielkich wymaganiach pielęgnacyjnych. Są one jednak mniej trwałe od wcześniej omawianych drzwi.

Wybór silnie izolującego materiału, ma wpływ na minimalizację strat energetycznych. Na rynku dostępne są również drzwi zewnętrzne pasywne oraz energooszczędne, które projektowane są specjalnie, z myślą o kontroli zużycia zasobów energetycznych.

Sposób otwierania drzwi wejściowych do domu to kolejna kwestia warta przemyślenia. Otwieranie drzwi do wewnątrz wymaga zagospodarowania miejsca w przedpokoju, ale jest też niezależne od warunków atmosferycznych poza domem, dzięki czemu stanowi najczęściej wybierane rozwiązanie. Drzwi otwierane na zewnątrz pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni we wnętrzu mieszkania, ale korzystanie z nich może być utrudnione przez np. śnieg zbierający się przed nimi.

Drzwi wejściowe do domu mogą występować w różnych stylach. Dzięki dużemu wyborowi produktów, można z łatwością dopasować je do okiennic i innych elementów elewacji. Styl drzwi zewnętrznych powinien również współgrać z wnętrzem domu. Na rynku znajdują się zarówno klasyczne jak i nowoczesne drzwi zewnętrzne. W naszej oferencie znajdziecie taki drzwi zewnętrzne jak:

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą dostępnych w naszym sklepie drzwi wejściowych. Polecamy swoje usługi w zakresie sprzedaży, dostawy oraz montażu drzwi wejściowych na ternie Warszawy oraz okolic.

Pomożemy wybrać odpowiednie drzwi wejściowe do domu. Zapraszamy do kontaktu!